DLA PARTNERÓW

Uzupełnij swoją kadrę o naszych pracowników!

Naszą specjalizacją jest profesjonalne zarządzanie zasobami ludzkimi w celu tworzenia międzynarodowych zespołów pracowniczych w różnych sektorach rynku pracy.

Z punktu widzenia potencjalnych pracodawców, zasadniczą zaletą naszej firmy jest wielopłaszczyznowa sieć kontaktów z lokalnymi agencjami pracy w Azji oraz na innych kontynentach, którą udało nam się zbudować w trakcie dekad intensywnej działalności biznesowej oraz gospodarczej na tych terenach. Umożliwia nam ona rzetelny  dobór pracowników, zapewniający optymalizację kosztów przy jednoczesnej gwarancji zatrudnienia najlepszych ludzi. Słowem, każdemu pracodawcy, który postanowi skorzystać z naszych usług, zapewniamy wyselekcjonowanie najlepiej wykwalifikowanych pracowników.

Szerokie spektrum oferowanych rozwiązańSzerokie spektrum oferowanych rozwiązań

Szerokie spektrum oferowanych rozwiązań

Wysokiej jakości rozwiązania, w których zakres wchodzi – outsourcing, leasing pracowniczy, payroll – osiągamy współpracując ze specjalistami od rekrutacji z różnych krajów. Dzięki temu odciążamy klientów z biurokratycznej pracy związanej z procesem zatrudnienia nowych pracowników. Profesjonalne usługi podejmowane przez nas w tym zakresie z góry wykluczają możliwość „przykrych niespodzianek”, zachodzących niekiedy wskutek niedopilnowania sprawy legalności dokumentów wymaganych przy zatrudnianiu obcokrajowców.

Międzynarodowa sieć kontaktówMiędzynarodowa sieć kontaktów

Międzynarodowa sieć kontaktów

Fakt że współpracujemy z wieloma pozaeuropejskimi rynkami lokalnymi, w następstwie czego dysponujemy szerokim wachlarzem pracowników różnych narodowości i różnych zawodów, gwarantuje wyselekcjonowanie najlepszych pracowników z punktu widzenia efektywnej realizacji założeń biznesowych firmy rekrutującej.

Zainwestuj w najlepszych pracowników

103

partnerów
na świecie

47

strategicznych partnerów

M.Pillar zajmuje się rekrutacją pracowników spoza Europy do Europy – szybko, sprawnie i bezpiecznie.

Gwarantujemy naszym klientom zatrudnienie najbardziej satysfakcjonujących z punktu widzenia interesu firmy pracowników, dbając przy tym o to, by zaoferować waszym pracownikom najbardziej satysfakcjonujące z ich perspektywy warunki pracy. Dążąc w ten sposób skutecznie, od ponad 20 lat, do harmonijnej synchronizacji interesów pracodawców i pracowników, zapewniamy optymalne zyski obu stronom.

Tworzymy zespoły
w wielu sektorach 

Pracownicy produkcji

Pracownicy budowlani

Pakowacze i sortowacze

Pracownicy fizyczni

Magazynierzy

Operatorzy maszyn

Obsługa hotelowa

Opiekunowie

Spawacze

Ślusarze

Elektrycy

Hydraulicy

Monterzy

Elektro-mechanicy

Mechanicy

Operatorzy wózków widłowych

Szwacze / Szwaczki

Często zadawane pytania

Czy jest możliwość zatrudnienia bezpośrednio pracownika przez Klienta?

Wszystko zależy od warunków kontraktu oraz rodzaju pracy. Istotne są również plany i chęci pracownika. Jesteśmy otwarci na różne możliwości oraz rozwiązania biznesowe wpływające pozytywnie na Państwa przedsiębiorstwo. Najważniejsza dla nas jest satysfakcja Klienta oraz Pracownika.

Kto dokonuje selekcji pracowników?

Zespół Mpillar dokonuje selekcji pracowników. Dysponujemy doświadczonymi specjalistami w wielu krajach, dzięki czemu docieramy lokalnie do zainteresowanych pracowników.

Czy gwarantują państwo dostarczenia stabilnie pracujących pracowników?

Tak, kładziemy nacisk na konkretne przygotowanie pracownika według zamówienia Klienta, w przypadku jednak usprawiedliwionych okoliczności i potrzeby dostarczenia innego pracownika stajemy na wysokości zadania i zapewniamy zastępstwo w wyznaczonym terminie.

Partnerzy biznesowi


Mogą Państwo skontaktować się z naszymi oddziałami i partnerami biznesowymi z całego świata. 

Work to
achieve
dreams

Dla Klienta

  • Rekrutacja pracowników

  • Outsourcing pracowniczy

  • Zatrudnienie obcokrajowców

  • Leasing pracowników

  • Wsparcie prawne i kadrowe

Dla pracownika

  • Legalizacja pobytu

  • Stała praca w Polsce

  • Transport i zakwaterowanie

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Pomoc prawna


© 2022 M. Pillar. All rights reserved. Designed by OlimpWeb.