Skip to main content

DLA PRACOWNIKA

Nasza praca
jest dla Was!

Naszym pracownikom gwarantujemy atrakcyjne oferty pracy z jednej strony dostosowane do ich aktualnego profilu zawodowego, z drugiej natomiast- umożliwiające zdobywanie nowego doświadczenia, rozwijanie swoich umiejętności oraz stopniowe wznoszenie się po szczeblach hierarchii w ramach europejskiego rynku pracy. Obok wynagrodzeń adekwatnych do stopnia specjalizacji wykonywanej pracy, zapewniamy wsparcie udzielane przez sztab koordynatorów. Robimy to w celu umożliwienia naszym pracownikom jak najbardziej bezproblemowej aklimatyzacji w nowym miejscu pracy.

 • Partnerzy na całym świecie

 • Transport do UE

 • Baza kwaterowa

 • Koordynator na miejscu

Wysokiej jakości kontrakty oferowane przez naszą agencję pracy obejmują,  pokrycie kosztów zakwaterowania, transportu, opłat ubezpieczeniowych, profesjonalne wsparcie w procesie aplikacyjnym włącznie z  przygotowaniem dokumentów potrzebnych do aplikacji wizowych oraz finalizacją procedur legalizacji pracy i pobytu w nowym miejscu. Gwarantujemy przy tym brak opłat dodatkowych, stałą regularną pracę, możliwość pracy w nadgodzinach oraz dodatkowe bonusy. Gwarancja ta znajduje pokrycie w fakcie, że jako bezpośredni pracodawca, zapewniamy transparentność wszystkich procedur formalnych związanych z procesem zatrudnienia. Od naszych pracowników nie wymagamy niczego poza gotowością do pracy.  My pracujemy dla Was! Dlaczego Ty nie miałbyś pracować dla nas?

Często zadawane pytania

Czy jest możliwość zmiany miejsca pracy?

Naszym głównym zadaniem jest przygotowanie pracownika do danego stanowiska, dla wybranego Klienta w taki sposób by był na stałe w danym miejscu pracy. Jednak nie wykluczamy możliwości zmiany miejsca pracy z uwagi na specyficzne okoliczności. Staramy się zawsze o to by pracownik był usatysfakcjonowany, nie jest w naszym zwyczaju rezygnowanie z pracownika w sytuacji zmiany miejsca pracy, staramy się zapewnić mu ciągłość pracy i możliwość rozwoju w innym miejscu czy dziedzinie.

Czy pracownik ponosi koszty transportu i kwatery?

Nie – jest to po stronie M.Pillar

Kto opłaca media?

Również M.Pillar

Czy dostępne oferty pracy są tylko w Polsce centralnej?

Nie, dysponujemy ofertami pracy w całej Polsce oraz w bliskiej przyszłości w innych krajach Europejskich.

Czy pracownicy mają możliwość rozwoju?

Oczywiście, staramy się zapewnić każdemu pracownikowi możliwość rozwoju oraz zdobywania nowych umiejętności – szkolenia, kursy itp… Ambitni pracownicy mogą awansować na wyższe stanowiska wymagające dodatkowych kwalifikacji.

Kto ponosi koszta związane z legalizacja pracy i pobytu?

Koszta legalizacji pokrywa M.Pillar. Pracownicy związani z M.Pillar nie ponoszą kosztów. Dodatkowo mają zapewnione wsparcie prawne w tym zakresie.

Czy mogę podjąć prace na rok i dłużej?

Tak, zatrudniamy pracowników minimum na rok. W przypadku zadowolenia obu stron, przedłużamy pobyt oraz umowę.

Czy po przylocie mam jakieś wsparcie ze strony M.Pillar czy jestem zdany całkowicie na siebie?

Od momentu wylądowania pracownikiem opiekuje się koordynator, który pomaga w zakwaterowaniu, wprowadzeniu do firmy oraz wspieraniu w rozwiązywaniu ewentualnych problemów związanych z praca oraz pobytem w Polsce.

Work to
achieve
dreams

Dla Klienta

 • Rekrutacja pracowników

 • Outsourcing pracowniczy

 • Zatrudnienie obcokrajowców

 • Leasing pracowników

 • Wsparcie prawne i kadrowe

Dla pracownika

 • Legalizacja pobytu

 • Stała praca w Polsce

 • Transport i zakwaterowanie

 • Ubezpieczenie zdrowotne

 • Pomoc prawna


© 2023 M. Pillar. All rights reserved. Designed by OlimpWeb.